Projekta rezultātu multiplicēšana. Skats NĀKOTNĒ
Pētniekiem būs iespēja atsaukties uz mūsu Vadlīniju secinājumiem un rekomendācijām, kas balstās svaigi pabeigtā projektā ar trīs mazākumtautību jauniešu komandām no trīs Latvijas pilsētām.
Turklāt arī mūsu projekta ietvarā radītā atraktīvā galda spēle "ĒRTĀS NEĒRTĀS VĒRTĪBAS?I Caur spēli uz demokrātiju" jau aktīvi tiek izmantota, kā arī daži atlikušie rezerves eksemplāri izsaukuši lielu interesi un atzinību no citām AIF projektu īstenotāju biedrībām.
Kāpēc spēle ir unikāla? Jo tā var tikt izmantota ne tikai saskaņā ar instrukciju, bet var kalpot arī kā diskusiju avots, jo katrā kārtī ir asprātīgi īsi raksturotas demokrātijas VĒRTĪBAS/MĒRĶI un ANTIVĒRTĪBAS/APDRAUDĒJUMI. Vien daži piemēri.
Apolitiskums: Ja tu neietekmē politiku, tā vienalga ietekmēs tevi.
Melu ziņas: Nodot cilvēku rīcībā mērķtiecīgi atlasītu informāciju, no kuras viņi, ieslēgti aizvien necaurlaidīgākā informācijas burbulī, izsecina manipulatoriem vēlamo.
Tiesības uz īpašumu: Man piederošo neviens, arī valsts, nelikumīgi neatņems.
Līdzdalība: Esmu atbildīgs ne tikai par sevi un tuviniekiem, bet arī par valsti un pasauli.
Ja jautāsiet, kur šādu spēli var nopirkt, tad diemžēl atbilde būs, ka spēle atrodas pie projekta dalībniekiem un daži ekseplāri - pie labākajām Latvijas NVO, kas darbojas ar jauniešu mērķauditoriju! Spēlējot uz klavierēm - mažora notis ir Vērtību kārtis, minora - apdraudējumi....
Pateicība par iespēju gan pašiem izstrādāt, gan nodrukāt spēli Norvēģijai, Islandei un Lihtenšteinai caur